Firmamız genç ve dinamik yapısıyla strafor,köpük,eps sektöründe Hizmet vermeye 2004 yılında başlamış . bayiliğini gerçekleştirdiği strafor, köpük asmolen üretim tesisiyle, Türkiye içi ve yurtdışındaki pazarlara hizmet etme, her türlü eps levha, strafor asmolen, köpük asmolen yapı elemanları gereksinimlerine cevap verme amacı gütmektedir.

Tokyap Mühendislik Madencilik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. bu sektörün içinden gelmiş mühendisler tarafından kurulmuştur. Şu an plaka, blok ve projelerde kullanıma hazır çesitli ebat ve boyutlarda strafor başta olmak üzere bir çok farklı ve çesitli eps satışı, her tip ve ebatta strafordan mamul eps asmolen hafif yapı elemanları üreten firmamız uygulama projelerinde de yine genç yaratıcı özelliğe sahip bir mimari grubu da bünyesinde bulundurmaktadir.

Fikirleri ile bu sektöre, müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri beklentilerine odaklı hizmet ve kalite anlayışını getirme çabasındadır.Amacı, müşterilerinin istekleri doğrultusunda; en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla beklentilere cevap vermektir.
Saygılarımızla,

 

 

Sektörden Güncel Haberler

Yapı 2009 fuarında strafor asmolene olan ilgi giderek daha da artmakta. Hem binayı hafifletici etkisi hem de maaliyet açısından tek malzeme eps köpük asmolen.

Kampanyalar ve indirimler

Petrol fiyatlarının dengelenmesiyle birlikte eps strafor, köpük asmolen fiyatlarıyla ilgili endişe ortadan kalkmıştır. Ancak global krizin etkileri tüm sektörde fiyatların düşmesine sebep olmuştur.